skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Tel: 0 212 229 19 41 info@karohalici.com

Burmatex Karo Halılar

Alaska Karo Halı

Alaska Karo Halı; ilk çok seviyeli bukle ürünümüzdür ve adı, tasarımın yaratılmasında bize ilham kaynağı olmuştur. Bu dokulu bukle ürünün 12 renk çeşidi bulunmaktadır.

Adını en kuzeydeki ABD eyaletinden ve popüler seyahat yerinden almıştır, buz, su, kaya katmanları. Ürünün doku yüzeyi, ürün gamımızda bulunan zıt renklerle güzel sonuçlar verir.

Ürünün dokusu ve sade renk kartelası, bu eyaletin (Alaska) ferahlık veren açık hava mekanlarından esinlenmiştir.

Zeminlere Karo halı kaplarken, tek renk veya farklı renk kombinasyonları tercih edilebilir. Soğuk grileri sakinleştirici bir mavi ile birleştirebilir ya da canlı bir yeşil ile ofis halılarınızı daha sıcak görebilirsiniz. Yumuşak griler ve doğal, yumuşak mobilyalar, duvarlar ve aydınlatma gibi diğer yüzeyler üzerinden renk vurguları için mükemmel ışık sağlar.

Back To Top