skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Tel: 0 212 229 19 41 info@karohalici.com

Osaka Karo Halı

Osaka Karo Halı, Japon kültüründeki çatışmalardan esinlenildi: Yeni ve eski, sıcak ve havalı, şehirli ve doğal… Osaka, kusursuz bir şekilde birlikte aynı zamanda tezat öğelerin bir arada olduğu bir karo halı koleksiyonudur.

Tasarımın deseni (aslında bir Osaka haritasından) çok çeşitli şekillerde yorumlanabilir. Organik ve bambu orman zeminini anımsatan Osaka Karo Halı, geometrik ve origami gibi geleneksel uygulamalardan da ilham alır.

Tasarımın soyut doğası, farklı bir renk paleti ile takım halinde, her türlü modern iç mekan ile ustaca çalışarak hem yumuşak hem de güçlü olmasını sağlıyor.

Osaka karo halı; hem “Alaska” hem de “Rainfall” karo halı modelleriye iyi uyum sağlayarak, çok seviyeli bukle halı koleksiyonuna değer katıyor…

Back To Top