skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Tel: 0 212 229 19 41 info@karohalici.com

Rainfall Karo Halı

Rainfall Karo Halı’nın ana fikri, bir yaz fırtınasının o ilk dakikalarını yakalamaya çalışırken ortaya çıktı. Yağmurun ilk damlaları, tüm renkleri birkaç ton koyulaştırıncaya kadar yoğunlaşarak yüzeyi dövdüğünde..

Bu yeni geniş seviyeli bukle halı ürünü Rainfall, baştan sona kadar değişen oranlarda ton değişiklikleri ihtiva eder ve yumuşak, köşeli bölümlerle ustalıkla kombine edilmiş bir bütün etkisi yansıtır. Bu tasarım özellikleri, her bir döşeme bölümünün, birbirinden biraz daha farklı görünmesini sağlar.

Rainfall karo halı, diğer geniş seviyeli bukle halı ürünü olan Osaka ve Alaskayı tamamlarken, aynı zamanda tek başına bir ürün olarak kullanılmak üzere de tasarlanmıştır.

Back To Top