skip to Main Content
Tel: 0 212 229 19 41 info@karohalici.com

Karo Halıcı olarak, daha fazla ofis halısı çeşidi değil, aynı zamanda daha ilginç tasarımlar ve ofislerin kişiselleştirilmiş zemin döşeme ihtiyaçlarını da karşılamak hedefiyle çalışıyoruz.

Portföyümüzde bulunan Voxflor, Burmatex, Flotex gibi uluslararası markaların ürünleri ile karo halı, plank halı, ve rulo halıda geniş bir tasarım, renk yelpazesi ve daha yaratıcı zeminler sağlıyoruz. Satışa sunduğumuz ürünlerin ticari mekanları daha samimi, konforlu ve verimli hale getirmesini umuyoruz.

VOXFLOR KARO HALI

Renkli, şık tasarımları kolayca uygulanabilen, sınırsız seçenekli ve özel döşemeler yaratmak için ideal, çok farklı desen ve boyutta halı özel koleksiyonları ile…

BURMATEX KARO HALI

İngiltere’nin önde gelen karo ve plank halı üreticilerinden, eğitim, eğlence, ticari ve kamu sektörlerine uygun sürekli genişleyen halı yelpazesi ile yenilikçi ürünlerin tasarımınlarına sahiptir.

FLOTEX KARO HALI

Tekstil ürünü ve esnek zemin kaplaması…Bu iki ürünün avantajlarının birleşmesiyle oluşan özgün yapısı sayesinde, genel mekanlarda gerekli olan her tür şarta uygun kullanım sağlayan flok halıdır.

ARTLINES KARO HALI

Hollanda’dan ithal edilen, işlevselliği, tasarımı, estetiği uygun maliyetli çözümleri ile birleştirerek, ticari ofisler için profesyonel ve güvenilir halı seçenekleri sunar…

Back To Top