skip to Main Content

Welcome

Say hello to the toggle bar. This is an optional section you can use to display any content you'd like. Simply select a page from the theme panel and the content of the page will display here. You can even use the drag and drop builder to create this! This is a perfect place for your company mission statement, alerts, notices or anything else.

Get In Touch

Email: support@total.com
Phone: 1-800-Total-Theme
Address: Las Vegas, Nevada

Our Location

Tel: 0 212 229 19 41 info@karohalici.com

Karo Halıcı olarak, daha fazla ofis halısı çeşidi değil, aynı zamanda daha ilginç tasarımlar ve ofislerin kişiselleştirilmiş zemin döşeme ihtiyaçlarını da karşılamak hedefiyle çalışıyoruz.

Portföyümüzde bulunan Voxflor, Burmatex, Flotex gibi uluslararası markaların ürünleri ile karo halı, plank halı, ve rulo halıda geniş bir tasarım, renk yelpazesi ve daha yaratıcı zeminler sağlıyoruz. Satışa sunduğumuz ürünlerin ticari mekanları daha samimi, konforlu ve verimli hale getirmesini umuyoruz.

VOXFLOR KARO HALI

Renkli, şık tasarımları kolayca uygulanabilen, sınırsız seçenekli ve özel döşemeler yaratmak için ideal, çok farklı desen ve boyutta halı özel koleksiyonları ile…

BURMATEX KARO HALI

İngiltere’nin önde gelen karo ve plank halı üreticilerinden, eğitim, eğlence, ticari ve kamu sektörlerine uygun sürekli genişleyen halı yelpazesi ile yenilikçi ürünlerin tasarımınlarına sahiptir.

FLOTEX KARO HALI

Tekstil ürünü ve esnek zemin kaplaması…Bu iki ürünün avantajlarının birleşmesiyle oluşan özgün yapısı sayesinde, genel mekanlarda gerekli olan her tür şarta uygun kullanım sağlayan flok halıdır.

ARTLINES KARO HALI

Hollanda’dan ithal edilen, işlevselliği, tasarımı, estetiği uygun maliyetli çözümleri ile birleştirerek, ticari ofisler için profesyonel ve güvenilir halı seçenekleri sunar…

Back To Top