skip to Main Content
Tel: 0 212 229 19 41 info@karohalici.com

VOXFLOR ofis halıları, sadece moda ürünler değil, aynı zamanda müşterilere daha ilginç ve yaratıcı zemin tasarımlarını karşılamayı amaçlıyor. Tasarımlardaki esneklik, Aktivite Tabanlı Çalışma Ortamı (ATÇO), oluşturmaya yardımcı oluyor. Ofislerde çalışan kişilerin talepleri ile ilgili olarak, daha geniş bir renk yelpazesi ve daha rahat halılar sunuluyor. Voxflor ofis halıları, ticari mekanları daha samimi, konforlu ve verimli hale getiriyor.

RENKLERLE İLİŞKİLER
Renkler insan doğasıdır, renkler ifadedir, renkler tadın aynasıdır.

VOXFLOR, ofis tasarımının insancıllaştırılmış iç trendini yorumlamak için renkleri kullanıyor, herkesin görsel ve psikolojik bir rahatlık yaşayabilmesini sağlıyor. Bir ürünün renkleri, kişiliğinin renklerini ifade ediyor ve kullanıcıda bir psikolojik biliş duygusu yaratıyor. Renkler fantezi, yüksek soğuk renkler veya eğlenceli renkler olsun, ilginç bir şeydir. Bugünlerde benzersiz bir ofis tasarımı için tercih ediliyor.

YEŞİL İLE İLİŞKİLER
Yeşil, modern ofisin gelecekteki trendlerinden biridir. Yeşil ofis ortamı, açık doğa ile gerçekten iyi bağlantı kurar. Ticari alanda, doğal yeşil elementler ekleyerek, kullanıcıların doğada oldukları gibi hissetmelerini sağlayın. Ürün ve yerleşim tasarımlarıyla VOXFLOR ticari halı, çevreyi doğaya daha yakın hale getiren Yeşil Tasarım Biyonikleri konseptini tanıtıyor.

TEKNOLOJİ İLE İLİŞKİLER
Yüksek teknoloji elyafları ile güçlendirilen VOXFLOR’un halı ürünleri, karbon emisyonunu azaltır, halı kırılma direncini ve leke direncini artırır. Ticari alanlarda halının uzun ömürlü kullanımını sağlar.

Back To Top